Фабрика ковальства, ковані вироби

Світильники, фонарі


Купити вуличні світильники

Освітлення — один з найважливіших аспектів для будь-якого будинку, ділянки або ж ландшафтної композиції. Завдяки йому можна створити якусь загадкову, або навпаки, урочисту атмосферу, змінити обстановку за допомогою гри світла і тіні, а також реалізувати будь-яку іншу задумку. Але чимале значення має не тільки саме освітлення, але і його оформлення, тобто, дизайн джерела освітлення, а в нашому випадку світильника. Звичайно ж, необхідно, щоб він не просто не виділявся в обстановці, а навпаки, зайвий раз підкреслював і доповнював атмосферу, яку Ви бажаєте створити.

Ковані оригінальні ліхтарі занурять Вас в дивовижну атмосферу старої Європи часів середини або кінця XIX століття. Купити вуличні світильники варто, якщо Ви хочете створити незвичайний затишок біля входу в помешкання або на прибудинковій ділянці, а також ненав’язливо доповнити будь-яку композицію на Вашому подвір’ї. Це може бути композиція з кованих лавочок та столиків або місце на подвір’ї, де розташований кований мангал.

Якщо Ви плануєте купити вуличні світильники ковані, то варто звернути увагу на ряд плюсів, якими вони володіють:

  • довговічність;
  • захист від впливу природних факторів;
  • естетичний зовнішній вигляд;
  • надійність;
  • неповторність.

Наша Фабрика Ковальства створить оригінальні вуличні світильники будь-якої моделі з урахуванням побажань клієнта завдяки високоякісній художній ковці. Ви можете купити вуличні світильники неповторного дизайну за невеликі гроші і переконаєтеся в тому, що ми — найкращі у своїй справі.

Вартість більшості виробів, якщо Ви маєте намір купити вуличні світильники нашого виробництва, розраховується індивідуально. Вона залежить від розмірів конструкції і складності дизайну. Ви маєте можливість вибрати вподобаний виріб в каталозі готової продукції, або замовити ексклюзивне виготовлення. А вже який візерунок зобразити на ньому, підкаже Ваша фантазія.

Найчастіше ковані ліхтарі для вулиці розміщують по периметру ділянки — так вони освітлюють максимальну площу. Дуже романтично і елегантно виглядає доріжка, яка веде в сад, до моря або просто крізь парк, якщо вона освітлена елегантними ліхтариками. Їх дизайн може бути найрізноманітнішим:

Лаконічні прямокутні форми дуже підходять для освітлення території громадських місць, наприклад, торгових центрів, офісних будівель.

Круглі і овальні форми у вигляді свічників акуратно прикрасять територію приватних дворів.

Різьблений, ажурний ліхтар з кованими елементами воліють купувати ті, хто цінує затишок і особливу атмосферу. Вони створюють неповторну гру світла.

Створити унікальну композицію з освітлювальних приладів, які стануть кращим доповненням екстер’єру двору і ганку, та купити вуличні світильники Вам допоможуть у Фабриці Ковальства. Професійні ковалі і дизайнери нашої компанії виконують найскладніші вироби в найкоротші терміни. В якості наших робіт, як і в їх неповторності, сумніватися не доводиться.

Ми також пропонуємо замовити інші предмети екстер’єру для саду, в тому числі ковані альтанки, мангали і гойдалки, які Ви можете переглянути у нашому Каталозі.

Бажаєте дізнатися, як потрапити на «Фабрику Ковальства»? Перейдіть за посиланням: Головна сторінка.

 

Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
ІНШІ ВИРОБИ