Фабрика ковальства, ковані вироби

Ворота


Ковані ворота

Як відомо, у гостей складається враження про утримання об’єкту, будь-то житловий будинок, організація чи фірма, дача або парк, по зовнішньому вигляду входу на територію. Таким чином, якщо у Вас є намір справити хороше враження на оточуючих, ковані ворота відповідають всім вимогам та побажанням. Протягом століть не придумано нічого більш витонченого, функціонального, естетичного і статусного рішення для в’їзду на територію ділянки, ніж ковані ворота.

Ковані ворота є надійним захистом Вашого будинку від непроханих гостей. Одночасно вони, так би мовити, є візитною карткою, фасадом Вашої заміської ділянки.

За допомогою художньої ковки можна продемонструвати характер, настрій власника. Крім того, в металі можна відобразити романтизм, строгість, розкіш чи сучасні мотиви. Спосіб виготовлення масиву кованих воріт полягає в ручній і механічній обробці металу. Гарячий метал деформується за допомогою ударів. За рахунок фізичного впливу ковані елементи кожного візерунка набувають свою необхідну форму вигину. Візерунки виконують декоративну і захисну функцію. Як правило, у виробах використовується нержавіюча або чорна сталь.

Ковані ворота можуть бути виконані в декількох варіаціях:

  • прозорі, без заповнення;
  • зашиті полікарбонатом;
  • зашиті сталевим листом з односторонньою ковкою;
  • зашиті сталевим листом з двосторонньою ковкою.

Є також різні варіанти за типом відкривання:
• відкатні;
• розпашні.

Для оптимізації виробництва, окремі елементи кованих воріт скріплюють між собою точковим зварюванням. Це дає можливість отримати міцну і надійну конструкцію з меншими затратами. Після того, як металеві частини з’єднують звареними стиками, здійснюється монтаж відповідно до виду і форми замовлення.

Для декоративної прикраси кованих воріт за бажанням замовника застосовуються різні литі і ковані наконечники, фігури, геометричні форми, «лапки», різноманітні хомути та інші елементи. Після монтажу всі складові підлягають якісному фарбуванню з наступним патинуванням, що захищає ковані ворота від корозії. Якщо Ви є власником кованих виробів, яким необхідна реставрація, можете замовити її у наших майстрів.

Можете підібрати також ковану огорожу в одному стилі з воротами. Детальніше про огорожі дізнайтеся тут.

Найвищий рівень майстерності ковалів, складальників і монтажників нашої компанії може задовольнити будь-які побажання по виготовленню кованих виробів будь-якої складності. Купити і розрахувати ковані ворота Ви можете, звернувшись за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Перегляньте інші наші вироби, які можуть Вам сподобатися: Каталог

Бажаєте здійснити замовлення? Наші Контакти

Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
ІНШІ ВИРОБИ