Фабрика ковальства, ковані вироби

Вивіски


Ковані вивіски

«Фабрика ковальства» виготовляє, крім усього іншого, ковані вивіски ручної роботи для кафе, ресторанів, магазинів, заміських будинків і котеджних селищ. Наші дизайнери розроблять для Вас унікальний проект з неповторним зображенням написів і фірмовою стилістикою. Вивіски виготовляються повністю вручну.

В наші дні вивіски виготовляють із сучасних матеріалів, що значно здешевлює їх вартість. Однак останнім часом все частіше стали з’являтися і ковані вивіски. В чому причина? Спробуємо знайти відповідь на це питання.

Виявляється, це не просто данина минулому, не просто спроба оформити екстер’єр, і вхідну групу зокрема, в якомусь певному стилі. Це — вдале вкладення коштів з думкою на перспективу.

Металеві ковані вивіски коштують недешево, але вони:

  • довговічні;
  • не бояться примх природи;
  • оригінальні;
  • підкреслюють респектабельність закладу.

Ми можемо запропонувати ескізи вивісок або виготовити їх за Вашим індивідуальним ескізом, перетворивши мрію в реальність. Стиль, форма і розміри можуть бути будь-якими.

Так, наприклад, вивіска може являти собою лише металеву пластину, яка кріпиться до фасаду будівлі, або інший варіант — цю пластину обрамляє мереживо з тонких металевих прутів або ж вивіска з рослинним орнаментом, яка вказує на те, що в даному магазині можна придбати букет живих квітів . Така вивіска виглядає більш вишукано, на її виготовлення йде більше часу, а значить і ціна буде вищою.

Вивіска може чудово поєднуватися одним стилем і орнаментом з іншими кованими виробами, зокрема з кованими столами.

Кращим варіантом може виявитися вивіска, виготовлена ​​у формі чайної чашки з блюдцем (для кафе) або корабля (для любителів морських подорожей).

Ковані вивіски — це вироби, які вказують на те, що можна придбати або які послуги отримати в даному приміщенні (магазин, кафе, аптека). Також виготовляємо ритуальну атрибутику. Вивіски можуть бути виготовлені в різних варіантах, в більш скромному або химерному стилі. Все залежить від побажань замовника і його фінансових можливостей.

Каталог виробів «Фабрики Ковальства»: Каталог.

Для перегляду контактів перейдіть за посиланням: Контакти.

Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
ІНШІ ВИРОБИ