Фабрика ковальства, ковані вироби

Реставрація


Ковані вироби реставрація

Ковані конструкції дуже міцні і довговічні, але з часом навіть металевим виробам необхідна реставрація. Негативний вплив навколишнього середовища, механічні пошкодження та й просто довгий термін служби позначаються на зовнішньому вигляді і функціональності виробів, тому, щоб зберегти їх і продовжити експлуатацію ще на кілька десятиліть, потрібно провести цілий комплекс заходів з реставрації кованих виробів.

Ковані вироби реставрація майстами «Фабрики Ковальства»

Майстри «Фабрики Ковальства» мають багаторічний досвід роботи з металоконструкціями. Ми не тільки створюємо нові, але і відновлюємо пошкоджені, а то і повністю втрачені ковані вироби. Наші знання, вміння і обладнання дозволяють нам реставрувати конструкції будь-яких розмірів, при цьому навіть найдрібніші елементи художньої ковки будуть відтворені з ідеальною точністю.

Якщо Ви хочете відновити первісний вигляд кованого паркану, воріт, перил, козирка або ліжка, замовляйте ремонт або ковані вироби реставрація у «Фабриці Ковальства»!

Коли потрібна ковані вироби реставрація?

Реставрація кованих виробів необхідна в наступних випадках:

  • окремі частини конструкції були пошкоджені або деформовані в результаті удару або дій вандалів;
  • лакофарбове покриття пошкоджене або частково втрачено;
  • вироби піддалися корозії;
  • засуви і дверні петлі прийшли в непридатність в зв’язку зі стиранням.

Причини, через які ковані металоконструкції втрачають свої первинні характеристики, можуть бути різними, але професійна реставрація здатна вирішити проблему в найкоротші терміни. Якщо ремонту підлягає великогабаритний виріб, наш фахівець виїжджає на об’єкт для замірів та оцінки стану кованих виробів. При необхідності робиться серія фотознімків, за якими згодом буде відтворюватися точна копія конструкції. Якщо, наприклад, ковані ворота або огорожа пошкоджені лише частково — втрачені декоративні елементи або є незначні деформації, усунути проблему можна без демонтажу всього виробу. Наші майстри створять копію необхідної деталі або виправлять нерівності на поверхні секції.

Коли кований виріб вимагає не просто дрібного ремонту, а повноцінної реставрації, ми здійснюємо демонтаж і транспортуємо конструкцію у свій цех. Майстерність, з якою співробітники «Фабрики Ковальства» здійснюють ковані вироби реставрацію, дає можливість відновити колишню красу і велич конструкції з ідеально продуманою композицією. Ви зможете зберегти такі металоконструкції і надати їм лоск новизни за рахунок реставрації кованих виробів!

Щоб переглянути каталог нашої продукції, перейдіть за посиланням: Каталог.

Повернутися на головну сторінку: Головна сторінка.

Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
ІНШІ ВИРОБИ