Фабрика ковальства, ковані вироби

Ковані решітки


Ковані решітки

Найпростіший, недорогий і надійний спосіб захистити Ваше приміщення ( житлове чи офісне) від зловмисників – поставити на вікна ковані решітки. Особливо актуально застосування решіток в заміських котеджах і на вікнах перших поверхів.

Протягом багатьох століть ковані решітки на вікнах захищають будівлі від візитів непрошених гостей. В основі будь-якої кованої решітки лежить металевий квадрат, пруток або профільна труба. Металеві елементи нагріваються до стану, коли можна надати їм необхідну деформацію, згинаються і збираються в єдину конструкцію за допомогою зварювання.

Основна перевага кованих решіток на вікна — це різноманіття форм, що надає їм неймовірну естетику. Завдяки цьому функціональний і простий, на перший погляд, виріб, набуває оптимальний вигляд, що дозволяє оформити віконні прорізи в будь-якому з дизайнерських стилів, будь це модерн, класика або бароко. Варіації виконання дозволяють створити тривимірні ковані решітки, заховати їх у віконному отворі, поставити внакладку, прикрасити квітковими кашпо, литими елементами або різними композитними матеріалами.

Завдяки своїй міцності ковані решітки надійні і складніше піддаються злому і демонтажу.

 

Їх установка буде найбільш доцільна в місцях, прихованих від проїжджої частини і від очей сусідів, наприклад, таких, як скляні двері, розташовані на задньому дворі, і особливо, прорізи напівпідвальних вікон. Ковані решітки на вікна повинні поєднуватися з іншими металевими елементами, наприклад, кованими дашками, встановленими біля входу в будинок чи зі світильниками або лавками, розташованими на подвір’ї; та мати якісне фарбування.

Наша Фабрика Ковальства протягом багатьох років виробляє і встановлює ковані решітки та інші ковані вироби численним замовникам. Замовляйте у нас ковані решітки неперевершеного дизайну та високої якості, які на довгі роки убезпечать Ваш будинок від вторгнення зловмисників.

Переглянути наш каталог можна тут.

Повернутися на головну сторінку можна за посиланням: Головна сторінка.

Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
ІНШІ ВИРОБИ