Фабрика ковальства, ковані вироби

Підквітники


Ковані підставки для квітів

Якісні ковані підставки для квітів з металу широко використовуються як в функціональних цілях у власному помешканні, так і чудово вони підійдуть в якості подарунка.

Пропонуємо широкий асортимент даних виробів, які прекрасно підкреслять інтер’єр Вашого житла. Вони чудово підійдуть для естетичного оформлення Вашої кухні. Не займають багато місця, не зіпсують меблі, шикарно обрамлюють зелені рослини Вашого помешкання.

Ковані підставки для квітів за вигідними цінами

Необхідним елементом декору інтер’єру є ковані підставки для квітів, які чудово підійдуть для любителів живих рослин. У наявність різноманітні вироби, виготовлені з якісного металу, покриті спеціальною фарбою, що захищає їх від корозії. Вони призначені для різного розташування (від підлогових до підвісних) і кількості вазонів (від однієї до декількох штук за Вашими побажаннями). Цей елемент декору гарний, довговічний, легкий у догляді. Прекрасний вибір може економити не тільки місце у Вашому домі, а й гроші, адже ціна обґрунтована.

Ковані підставки для квітів дивляться у приміщенні дуже красиво і стильно, доповнюючи своєю вишуканістю інтер’єр. Їх можна використовувати як у дворі, на дачі, на ганку будинку, так і в різних кімнатах Вашого помешкання. Ковані вироби мають широку сферу застосування і можуть замовлятися з різною метою: для декору, як меблеві комплекти, для захисту помешкання (решітки, огорожі, ворота), ритуальна символіка, вивіски для магазинів та багато-багато іншого.

Ковані підставки для квітів:

— красиві;

— якісні;

— практичні;

— легкі в догляді.

Важливою перевагою кованих підставок для квітів є якісний матеріал, з якого вони виготовлені. Всі наші підставки під квіти мають спеціальний шар стійкої фарби, що є ефективним захистом від корозії. Ви можете абсолютно безпечно для здоров’я використовувати дані підставки з елементами художньої ковки як у дворі, так і в приміщенні.

На кованої стійці підставки можна ефектно розмістити кілька гарних горщиків, адже міцна підставка збереже рівновагу і цілісність конструкції, що важливо при наявності в будинку маленьких дітей або домашніх тварин.

Ми пропонуємо Вашій увазі різновиди кованих підставок для квітів: підлогові, підвісні, на один вазон і кілька.

Зробивши свій вибір на користь наших виробів, Ви купуєте красивий та практичний елемент декору, якісний і безпечний для здоров’я.

Переглянути повністю наш каталог можна за посиланням: Каталог.

Шукаєте наші контакти? Контакти.

Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
ІНШІ ВИРОБИ