Фабрика ковальства, ковані вироби

Перила


Ковані перила

Витончені, ажурні ковані перила, виконані в гармонії з іншими металевими елементами будинку, наприклад, з кованими вхідними дверима підкреслюють його індивідуальність, акцентуючи увагу відвідувачів на таких важливих архітектурних елементах, як ганок або сходи. Також, ковані перила на ганок, з навісом і без, несуть основне естетичне навантаження, будучи центральною художньою деталлю вхідної групи.

Ковані перила для сходів відіграють важливу функціональну і естетичну роль в інтер’єрі та екстер’єрі будівлі.

На сьогоднішній день замовити ковані перила можна в безлічі компаній, але саме наша Фабрика Ковальства пропонує сходові огородження, виконані висококласними майстрами за приємними цінами в найкоротші терміни. Також можете замовити перила в одному стилі з огорожею Вашого подвір’я.

Ми пропонуємо своїм клієнтам багаторівневий сервіс, який включає в себе консультацію, проектування, виготовлення і монтаж кованих сходів і перил будь-якої складності, виходячи з потреб найвимогливішого замовника.

Також, в числі конкурентних переваг нашої компанії — різноманітність кольорів і текстур покриття, яке на довгі роки збереже Ваші ковані перила, надавши їм неперевершений зовнішній вигляд.

Ковані перила можуть бути виготовлені з металевого квадрата, прутка і профільної труби. Малюнок перил краще не робити надзвичайно розрідженим або навпаки — перевантаженим кованими елементами, в іншому випадку виріб буде виглядати занадто невагомо або ж недоладно.

Як матеріал для поручнів необхідно застосувати деревину найбільш міцних сортів, що виключає появу задирок і тріщин. В цілому, переваги кованих перил полягають в простоті монтажу, легкості конструкції і можливості вписати їх в будь-який, навіть найбільш просторово обмежений інтер’єр. Останнє відноситься, в першу чергу, до гвинтових сходів.

Якщо Ви зайняті пошуком виробника кованих перил, то ми готові запропонувати Вам різноманіття ескізів і варіантів рішення, як з технічної, так і з естетичної точок зору. Також Ви можете надати нам в якості зразка знайдену де-небудь фотографію або намалювати ескіз майбутньої сходової від руки. Ми пропонуємо Вам спроектувати і купити ковані перила для сходів, вибравши з безлічі різних стилів, неповторних за своїм зовнішнім виглядом.

Переглянути весь асортимент наших виробів можете у Каталозі.

Для зв’язку з нами використайте наші Контакти.

Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
ІНШІ ВИРОБИ