Фабрика ковальства, ковані вироби

Каміни, мангали


Ковані каміни і мангали

Компанія «Фабрика Ковальства» пропонує виготовлення кованих камінів і мангалів по Ваших кресленнях або ескізах. Наші вироби відрізняються підвищеною жаростійкістю, оригінальним зовнішнім виглядом і призначені для безпечного оформлення будь-яких будинків. Використання таких рішень в інтер’єрі або екстер’єрі дозволяє підкреслити оригінальне стильове дизайнерське рішення Вашої оселі або дачі.

Майстри «Фабрики Ковальства» виготовляють не просто ковані каміни і мангали.

Це справжні прикраси для Вашого будинку та подвір’я, які привертають увагу кожного гостя. Їх можна вдало поєднати з іншими кованими виробами, наприклад, кованими столами.

Ковані каміни і мангали майстри «Фабрики Ковальства» можуть виконати в сучасному або класичному стилі, це можуть бути як бюджетні, так і дорогі ексклюзивні конструкції. Замовляйте ковані каміни і мангали у нас — і Ви отримаєте те, що в точності відповідає Вашим побажанням.

Ми оформляємо виріб будь-якими, навіть найскладнішими декоративними вставками. Більш того, клієнт отримує рекомендації з найкращими рішеннями, що базуються на багаторічному досвіді наших професіоналів. Вони не просто підкажуть, в якому випадку краще всього розмістити на каміні чи мангалі різні орнаменти або гербові вставки. Ви отримаєте наочні приклади наших робіт, як це може бути втілено в металі.

Щодо мангалів, то наші майстри виготовлять таку конструкцію, яка ідеально підходить для Вашої технології приготування шашлику. Нюансів маса. У кожного кухаря є своя думка з приводу оптимальних параметрів для висоти, ширини, товщини і загальної конструкції мангала. Комусь потрібні отвори для піддуву, інші проти таких рішень. Вони вважають краще працювати віялом, чітко контролюючи рівень жару.

Конструкції кованих мангалів включають різноманітні практичні елементи: полицю для дров, бічні столики для приладдя, дах над мангалом, що служитиме для надійного захисту від дощу. Шашлик буде ідеально приготовлений в будь-яких умовах! Мангали з елементами художньої ковки виглядають особливо красиво і надійно. Навіть у майстра-початківця по приготуванню шашлику, дивлячись на цю солідну конструкцію, з’являється впевненість, що він посмажить смачне м’ясо. Успіх гарантований.

Будь-які Ваші ідеї, ескізи або задумки наші майстри втілять в металі. Ми візьмемося за виготовлення найскладніших конструкцій. Стінки мангалів та каміни ми виготовляємо з високоміцної сталі необхідної товщини. Ми гарантуємо надійну і тривалу експлуатацію кованих камінів і мангалів нашого виробництва.

Ми оснащуємо ковані каміни і мангали декоративними візерунками. Такий мангал органічно впишеться в ландшафтному дизайні приватного будинку, в якому є металеві паркани, огорожі, ворота, ковані лавки, а камін додасть оселі домашнього затишку, теплоти і романтики.

Варіанти робіт можете переглянути у нашому Каталозі.

Щоб повернутися на головну сторінку, перейдіть за посиланням: Головна сторінка.

 

Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
ІНШІ ВИРОБИ