Фабрика ковальства, ковані вироби

Ковані дашки


Ковані дашки

Як додати більше тепла і затишку входу в будинок або ганку на дачі? Правильно,  за допомогою особливих будівельних конструкцій. Сьогодні ковані дашки стали невід’ємною частиною нашого побуту, так що вкрай важливо вміти вибрати саме той варіант конструкції, який найкраще впишеться в зовнішній інтер’єр Вашого житла та буде гармоніювати із вхідними дверима.

Можна виділити три основні функції, які виконують ковані дашки:

  • підвищений захист від опадів, а в зимовий час ще і від бурульок;
  • рятівна тінь від палючого сонця;
  • декор-елемент.

Що важливо, вищевказані функції, особливо перші дві, зумовлюють не тільки зовнішній вигляд майбутнього виробу, але і його форму, розміри, конструкцію, матеріали, що використовуватимуться при виготовленні та встановленні, а також спосіб кріплення конструкції.

Ковані дашки для дому і дачі

Завдання козирка з металу, на відміну від металевого навісу — не тільки захистити вхідні двері від снігу і дощу, а й підкреслити архітектурні деталі будинку, акцентувати їх неповторність. В якості покрівлі може бути використаний полікарбонат, листовий метал, профнастил, скло, гнучка черепиця, тканина і будь-який інший матеріал, що має  гідроізоляційні властивості. При цьому з’єднання таких матеріалів, як наприклад, полікарбонат, повинні проводиться із застосуванням спеціального профілю для стиків, що виключає протікання води.

Кований дашок додасть входу у Вашу оселю офіційність і красу. Ми всі прекрасно знаємо, що ковані елементи в дизайні приміщень надають якийсь аристократизм і вишуканість, привертають до себе увагу і викликають повагу у перехожих.

Ковані дашки мають багато плюсів:

По-перше, будь-які двері, заховані під таким дашком, будуть виглядати парадними;

По-друге, ковані дашки, виконані в одному стилі з віконними решітками, перилами, огорожею і балконними огорожами додасть дому завершеність і цілісність, підкреслить статус домовласника.

Ми зуміємо запропонувати для Вас такий проект, який буде поєднуватися з усією архітектурою, а не виглядати окремим від будівлі елементом.

Для перегляду наших виробів можете перейти за посиланням: Каталог.

Перейти на головну сторінку можна тут.

Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
Ковані вироби
ІНШІ ВИРОБИ